Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Basic
si: මූලික
