Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Basic
sl: Osnovno

en: Digest
sl: Povzetek
