Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Download
tr: İndir

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Basic
tr: Temel

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Select
tr: Seç

en: Digest
tr: Özet

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.
