Whammy Bar (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Administration
ar: الإدارة

en: Create
ar: أنشئ

en: Logout
ar: خروج

en: Edit profile
ar: تعديل الملف الشخصي
