Whammy Bar (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Administration
de: Verwaltung

en: Create
de: Erstellen

en: Logout
de: Abmelden

en: Edit profile
de: Profil bearbeiten
