Whammy Bar (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Administration
et: Haldus

en: Create
et: Loo

en: Logout
et: Logi välja

en: Edit profile
et: Muuda profiili
