Whammy Bar (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Administration
fa: مدیریت

en: Create
fa: ایجاد

en: Logout
fa: خروج

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل
