Whammy Bar (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Create
fi: Luo

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia
