Whammy Bar (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Administration
he: ניהול

en: Create
he: יצירה

en: Logout
he: יציאה

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל
