Whammy Bar (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Create
hu: Létrehozás

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése
