Whammy Bar (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Home
pt: Início

en: Administration
pt: Administração

en: Create
pt: Criar

en: Logout
pt: Sair

en: Edit profile
pt: Editar perfil
