Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Administration
be: Кіраванне

en: Create
be: Стварыць

en: Logout
be: Выйсці

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль
