Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Administration
ca: Administració

en: Create
ca: Crea

en: Logout
ca: Sortir

en: Edit profile
ca: Edita el perfil
