Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Administration
cs: Administrace

en: Create
cs: Vytvořit

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Edit profile
cs: Upravit profil
