Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Create
el: Δημιουργία

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ
