Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Administration
es: Administración

en: Create
es: Crear

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: Edit profile
es: Editar perfil
