Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Administration
id: Administrasi

en: Create
id: Buat

en: Logout
id: Keluar

en: Edit profile
id: Sunting profil
