Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Administration
ja: 管理

en: Create
ja: 作成

en: Logout
ja: ログアウト

en: Edit profile
ja: プロフィールを編集
