Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Administration
lt: Administravimas

en: Create
lt: Kurti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį
