Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Create
lv: Izveidot

en: Logout
lv: Iziet

en: Edit profile
lv: Labot profilu
