Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Administration
pl: Administracja

en: Create
pl: Utwórz

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Edit profile
pl: Edytuj profil
