Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Administration
ru: Администрирование

en: Create
ru: Создать

en: Logout
ru: Выход

en: Edit profile
ru: Редактировать профиль
