Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Administration
tr: Yönetim

en: Create
tr: Oluştur

en: Logout
tr: Çıkış

en: Edit profile
tr: Profili düzenle
