Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Create
uk: Створити

en: Logout
uk: Вихід

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Edit Page
uk: Редагувати сторінку
