Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Create
fr: Créer

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Edit profile
fr: Modifier le profil

en: Edit Page
fr: Modifier la page
