Whammy Bar (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Administration
gl: Administración

en: Create
gl: Crear

en: Logout
gl: Saír

en: Edit profile
gl: Editar perfil
