Whammy Bar (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Administration
sk: Administrácia

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Edit profile
sk: Upraviť profil
