Whammy Bar (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Create
sv: Skapa

en: Logout
sv: Logga ut

en: Edit profile
sv: Redigera profil

en: Edit Page
sv: Redigera sida
