WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Format
bg: Формат

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: State
bg: Статус
