WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Country
cs: Země

en: Format
cs: Formát

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: State
cs: Stav

en: Company
cs: Společnost

en: Verbose
cs: Detailní výpis

en: Plain
cs: Obyčejný

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město
