WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Country
cy: Gwlad

en: Format
cy: Fformat

en: Phone
cy: ffôn

en: Company
cy: Cwmni

en: Plain
cy: Plaen

en: City
cy: Tref
