WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Format
el: Μορφή

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: State
el: Κατάσταση

en: Company
el: Εταιρία

en: Verbose
el: Εκτενής παρουσίαση

en: Plain
el: Απλό

en: Plain Text
el: Απλό κείμενο

en: City
el: Πόλη

en: Unsubscribe URL
el: Διεύθυνση URL για κατάργηση συνδρομής
