WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Format
eu: Formatua

en: Email
eu: Eposta

en: State
eu: Egoera

en: Verbose
eu: Xehetasuna
