WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1
