WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Format
he: פורמט

en: Email
he: דוא"ל

en: Realm
he: תחום

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: State
he: מצב

en: Company
he: חברה

en: Plain
he: פשוט

en: City
he: עיר

en: Zip
he: זיפ

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1
