WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Plain
kn: ಸರಳ

en: Plain Text
kn: ಸರಳ ಪಠ್ಯ
