WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Format
mn: Бүтэц

en: Email
mn: Имэйл
