WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Country
ur: ملک

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Email
ur: ای میل
