WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Country
ar: الدولة

en: Format
ar: التنسيق

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: State
ar: الحالة

en: Plain
ar: عادي
