WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: State
az: Dövlət

en: Plain
az: Düz
