WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Realm
ca: Paradigma

en: Phone
ca: Telèfon

en: State
ca: Estat

en: Company
ca: Empresa

en: Verbose
ca: Detallat

en: Plain
ca: Pla

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: Unsubscribe URL
ca: URL per donar-vos de baixa
