WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: City
eo: Urbo

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Address 1
eo: Adreso 1
