WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Password
fr: Mot de passe

en: Country
fr: Pays

en: Email
fr: Courriel

en: Realm
fr: Domaine

en: Display Format
fr: Format d'affichage

en: Debug Mode
fr: Mode débogage

en: Phone
fr: Téléphone

en: State
fr: État

en: Company
fr: Société

en: Verbose
fr: Mode verbeux

en: Plain
fr: Brut

en: Plain Text
fr: Texte brut

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: Address 2
fr: Adresse 2

en: Address 1
fr: Adresse 1

en: Unsubscribe URL
fr: URL de désabonnement

en: Address line 1
fr: Ligne 1 de l'adresse

en: Address line 2
fr: Ligne 2 de l'adresse
