WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Format
gl: Formato

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: State
gl: Estado

en: Company
gl: Compañía

en: Verbose
gl: Detallado

en: Plain
gl: Simple

en: Unsubscribe URL
gl: URL de anulación de subscrición
