WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: Format
hu: Formátum

en: Email
hu: E-mail

en: Realm
hu: Hatáskör

en: Display Format
hu: Megjelenítési formátum

en: Phone
hu: Telefon

en: State
hu: Állapot

en: Company
hu: Cég

en: Verbose
hu: Részletes

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Plain Text
hu: Egyszerű szöveg

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Unsubscribe URL
hu: Leiratkozó URL

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Address line 2
hu: Címsor 2

en: Please enter an email address.
hu: Meg kell adni egy e-mail címet.
