WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Country
nl: Land

en: Format
nl: Opmaak

en: Email
nl: E-mail

en: Display Format
nl: Weergaveformaat

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: State
nl: Status

en: Company
nl: Bedrijf

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Plain
nl: Plat

en: Plain Text
nl: Gewone tekst

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: List ID
nl: Lijst-ID

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Address 1
nl: Adres 1

en: Unsubscribe URL
nl: Uitschrijf-URL

en: Address line 1
nl: Adresregel 1

en: Address line 2
nl: Adresregel 2
