WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: State
oc: Estat

en: Company
oc: Societat

en: Verbose
oc: Mòde verbós

en: Plain
oc: Brut

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila
