WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Realm
pl: Obszar

en: Phone
pl: Telefon

en: Fax
pl: Faks

en: State
pl: Stan

en: Company
pl: Firma

en: Verbose
pl: Szczegółowość informowania

en: Plain
pl: Zwykłe

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Address 1
pl: Adres
