WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Password
ro: Parolă

en: Country
ro: Țară

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: State
ro: Status

en: Company
ro: Companie

en: Verbose
ro: Explicit

en: Plain
ro: Simplu

en: City
ro: Oraş/Sector
