WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Country
ta: நாடு

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்
